Hasiči Orlová-Město

Menu_main

Aktuality

29. 06. 2022


Minigrant Srdcovka 2022


V rámci minigrantu Srdcovka jsme v letošním roce pořídili, s přispěním nadace OKD, Hammer Box, který bude sloužit k fyzické přípravě našich hasičů a dorostenců. Děkujeme!!


04. 06. 2022


Domácí Česko-Polská soutěž


Dne 4. 6. 2022 se konala na prostranství před naší zbrojnicí Česko-Polská soutěž družstev. Soutěžní disciplínou byl požární útok, kdy svůj pokus odběhlo družstvo z Česka a Polska. Poté se časy sečetly a z tohoto vyšel finální čas. Soutěže se zúčatnily tyto týmy: Orlová-Město + OSP Radlin II, Doubrava + Jedlownik, Petřvald + Jasienica, Rychvald + Krzyzowice, Orlová-Poruba + Rydultowy. Tuto soutěž vyhrála dvojice SDH Doubrava a OSP Jedlownik s časem 61,42s. My společně s OSP Radlin II jsme skončili na celkovém 3. místě. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další ročník této soutěže.


21. 04. 2022


Předání darovaných střínek od firmy Trestles, a. s.


Firma Trestles, a. s. darovala jednotce šest nových plechových šatních skříní vlastní výroby za bezmála 18 tisíc korun. Na žádost našeho dlouholetého člena, který je i zaměstancem této firmy, se Trestles, a. s. rozhodl vyrobit požadované plechové skříňky a naší jednotce je darovat. Tímto chceme moc poděkovat za dar.


10. 03. 2022


Výjezd jednotky k požáru střechy


Dne 10. 3. 2022 v 13:28 byl jednotce vyhlášen poplach k požáru střechy průmyslových objektů. Jednalo se objekt, kde sídlí firma Doubravan Car, s. r. o. Po příjezdu naší jednotky už hasiči ze stanic Orlová a Karviná prováděli pomoci výškové techniky likvidaci požáru, který zasáhl část střechy dílny. Zásah se obešel bez zranění a jednotka se v pořádku vrátila zpět do zbrojnice.


17

Počet zásahů v roce 2022

Více informací

Kalendář akcí

13. 08. 2022 - Steak Party

01. 10. 2022 - Smažení bramboráků

Výstrahy ČHMÚ

Od

Do

Typ výstrahy

Stupeň

Žádné výstrahy nejsou vydány

Sponzoři

Kde nás najdete?

Footer
  • Tísňová linka

  • 112

  • Hasiči

  • 150

  • ZZS

  • 155

  • Policie ČR

  • 158

Icons