Soutěže MUŽI

Sezóna 2017

16.9.2017 – Karviná- Hranice 

3.9.2017 – Český Těšín:

11.místo z 25 družstev – čas: 17,967 (PP: 17,5 , rozdělovač zaspal na základně ) 

2.9.2017 – Horní Bludovice:

5.místo z 5 družstev – čas: ?? ( košík 🙁 )

19.8.2017 – Bohumín – Záblatí:

3.místo z 11 družstev – čas: 19,22 ( noční soutěž- Maro profukal)

19.8.2017 – Doubrava:

5.místo z 7 družstev – čas: 29,39 ( sání )

12.8.2017 – Petrovice-Závada:

3.místo z 11 družstev – čas: 18,58 ( noční soutěž )

12.8.2017 – Petřvald:

3.místo z ? družstev – čas: ??

5.8.2017 – Starý Bohumín:

4.místo z 8 družstev – čas: 27,72 🙁 ( zaseklý koš v nádrži )

22.7.2017 – Karviná-Hranice:

12.místo z 17 družstev – čas: 17,45

22.7.2017 – Bohumín-Záblatí:

5.místo z 11 družstev – čas: 19,32 (košík :-() 

24.6.2017 – Orlová – Město:

3.místo z 5 družstev – čas: 20,?? ( PP zacvakal, kotrmelce na rozdělovači )

10.6.2017 – Doubrava:

3.místo z 8 družstev – čas: 19,11

Sezóna 2016

1.10.2016 – Havířov:

7.místo z 9 družstev – čas: 58,454 (LP:29,912) – přes okno,v PS II,nástřik 10l.

17.9.2016 – Bartovice:

Českopolská soutěž –  4.místo z 5 družstev v součtu(2.místo z českých družstev) – čas:20,994 ( v PSII, C52 + B75)

4.9.2016 – Bohumín – Skřečoň:

1.místo z 5 družstev – čas: 25,59 ( C52, 3xB75)

4.9.2016 – Český Těšín(GP):

NP (LP – 16,870)

26.8.2016 – Chotěbuz:

10.místo z 11 družstev – čas: 28,548 (noční soutěž, LP: 22s, Proudaři ukradli rozdělovač 😀 )

20.8.2016 – Bohumín-Záblatí:

2.místo z 9 družstev – čas: 20,45 ( noční soutěž, PP: 17,65 )

20.8.2016 – Doubrava:

4.místo z 12 družstev – čas: 28,73 (soutěž na sání )

13.8.2016 – Závada:

3.místo z 7 družstev – čas: 24,081 (noční soutěž,urvaná voda 🙁  )

30.7.2016 – Karpentná (GP):

19.místo z 21 družstev – čas: 25,21 ( Kubovy kotrmelce….)

30.7.2016 – Marklovice:

9.místo z 15 družstev – čas: 17,384 ( opět prostřik …. PP – 16,122)

24.7.2016 – Karviná – Hranice(GP):

13.místo z 25 družstev – čas: 17,69 ( prostřík + problém na rozdělovači…LP- 16,86)

23.7.2016 – Bohumín-Záblatí:

5.místo z 9 družstev – čas: 17,73 (prostřik na LP … PP – 16,2)

9.7.2016 – Mistřovice:

NP – uplaval koš 🙁

2.7.2016 – Starý Bohumín:

2.místo z 6 družstev – čas: 19,21 (špatný nápich) 

2.7.2016 – Horní Suchá:

5.místo z 8 družstev – čas: 20,342 (PP – 16,000) 

25.6.2016 – Orlová – Město:

3.místo z 7 družstev – čas: 21,48 (Strojník nestihl zapojit C)

11.6.2016 – Doubrava:

4.místo z 9 družstev – čas: 17,15 (prostřik na LP)

29.5.2016 – Dolní Lištná (GP):

21.místo z 26 družstev – čas: 20,134 (problém na rozdělovači)

7.5.2016 – Orlová – Poruba – okrsek:

2.místo z 5 družstev

100m – Jakub Mrázek – 3.místo

Sezóna 2015

3.10.2015 – Havířov – Město:

1.místo z 7 družstev – čas:33,421 (LP:30,005) – přes okno,v PS II,nástřik 10l.

6.9.2015 – Český Těšín:

NP (rozdělovač)

5.9.2015 – Věřňovice:

NP – rozpojená proudnice – ( Na LP – 15,46)

22.8.2015 – Bohumín:

NPZáblatí – odpojená proudnice na LP

22.8.2015 – Doubrava:

2.místo z 8 družstev – čas: 30,31 ( soutěž na sání – mašina 🙁 )

15.8.2015 – Závada:

1.místo z 10 družstev – čas: 18,579 (LP – 17,851)

15.8.2015 – Petřvald:

4.místo z 6 družstev – Odpojené B na rozdělovači 🙁

1.8.2015 – Marklovice:

13.místo z 16 družstev – čas: 22,039 ( rozdělovač 🙁 )

25.7.2015 – Starý Bohumín:

2.místo z 6 družstev – čas: 18,25 (vypnutá mašina, zádrhel na koši ) 

18.7.2015 – Hradiště:

2.místo z 5 družstev – čas: 19,64 (Zádrhel s vodou)

12.7.2015 – Karviná – Hranice:

NPulomený zub na mašině

5.7.2015 – Rychvald:

2.místo z 16 družstev (okno, PS II, B75,C52)

27.6.2015 – Jedlownik(PL) – českopolská okrsková soutěž:

5.místo z 6 družstev ( Fredův double 🙂 )

2.5.2015 – Orlová – Město – okrsek:

5.místo z 5 (Fredův obrácený den 🙂 )

100m – Martin Sumara – 2.místo

Sezóna 2014

4.10.2014 – Havířov – Město:

2.místo z 12-ti – čas 31,801 (přes okno,v PS II,nástřik 10l.)

13.9.2014 – Věřňovice:

2.místo z 8. – čas: 17,304  (LP – 16,847)

7.9.2014 – Český Těšín – Mosty:

NP

23.8.2014 – Bohumín-Záblatí:

1.místo z 13-ti – čas: 18,59 (noční soutěž)

23.8.2014 – Doubrava – Sání :

3.místo z 10-ti – čas: 29,23

16.8.2014 – Stanislavice:

NP – Proudaři 😛

16.8.2014 – Petřvald:

1.místo z 8. – čas: 21 s

19.7.2014 – Závada:

4.místo z 13-ti – čas: 21,614

12.7.2014 – Orlová – Město (Českopolská okrsková soutěž):

3.místo z 5-ti. – čas: 36,32 🙁

5.7.2014 – Rychvald:

3.místo z 10. – čas: 24,20 – (okno)

21.6.2014 – Orlová – Město:

5.místo z 12-ti – čas: 18,89 

14.6.2014 – Doubrava:

4.místo ze 7. – čas: 21,??

1.5.2014 – Doubrava – okrsek:

5.místo z 5 . Prasklé Béčko

100m – Petr Durčák – 2.místo

Sezóna 2013

5.10.2013 – Soutěž Havířov:

1.místo ze 7. – čas – 34,15 (přes okno,v PS II,nástřik 5l.)

31.8.2013 – Noční soutěž  Bohumín –Záblatí:

4.místo z 16-ti – čas – 17,85

24.8.2013 – Memoriál J. Neděly – Doubrava:

4.místo z 11-ti – čas – 29,59 (sání ,strojník zaspal J)

5.7.2013 – Hasičská soutěž Rychvald:

5.místo z 15-ti – čas – 27,24 (okno)

22.6.2013 – Pohár starosty Orlová:

3.místo z 8. – čas – 20,38 (asi zadek)

8.6.2013 – Pohárová soutěž Doubrava:

4.místo z 12-ti – čas – 17,27

4.5.2013 – Mezinárodní soutěž:

1.místo samostatně + 1.místo v součtu s družební jednotkou

Sezóna 2011

27.8. – Bohumín-Záblatí (noční):

NP (katastrofa 🙂 )

30.7. – Bohumín-Vrbice (MSL):

30. místo z 37 (čas 17, 104)

17.7. – Karviná-Hranice:

15. místo z 18 (čas 17,70)

5.7. – Rychvald:

3. místo z 12 (čas 22,68)

2.7. – Orlová – Město:

“A”team-1. místo ( čas 16, 29 )

“B”team-3. místo ( čas 18, 48) 

25.6. – Karviná-Louky:

NP ( error na rozdělovači )

19.6. – Karviná-Hranice:

5. místo z 10 (čas 18,51-pomalý nápich, slabší rozdělovač, amatér na LP…) 

18.6. – Chotěbuz:

NP – kamínek v proudnici

18.6. – Doubrava:

2. místo ze 14 (čas 15,94)

11.6. – Orlová-Město:

2. místo z 12 (čas 17,28)

21.5. – Orlová-Poruba (okrsek):

1. místo (útok)

2. místo (100 m překážek)   

3. místo (100 m překážek)   

Sezóna 2009

  5.9. – Český Těšín-Mistřovice – noční soutěž:

NP (uplaval koš)

  3.9. – Havířov-Město – pohárová soutěž (okno+nástřikové terče):

1. místo z 18ti, čas 35.44

29.8. – Bohumín-Záblatí – noční soutěž:

1. místo, čas 17.37

28.8. – Chotěbuz – noční soutěž:

5. místo z 15ti, čas 18.65 (pomalé béčka)

  8.8. – Těrlicko-Hradiště:

5. místo z 11ti, čas 21.?? (neklapl koš)

  1.8. – Marklovice – sání z přírodního zdroje:

1. místo, čas 24.62 (mašina z Doubravy)

18.7. – Bohumín-Záblatí – Memoriál Aloise Škuty:

NP ( rozdělovač )

  5.7. – Orlová-Město-Memoriál Václava Peka:

3.Místo, čas 18.38

  5.7. – Rychvald:

6. místo ze 14ti

27.6. – Doubrava – Pohár Starostky:

3. místo (strojník nebo mašina?) čas 40:19

20.6. – Orlová-Poruba – Memoriál Petra Karnolda:

NP (opět PP ale v jiném obsazení)

13.6. – Orlová-Město – Pohár Orlovských novin:

4. místo, čas 20.71 (pomalý PP)

13.6. – Karviná – Okresní kolo:

4. místo

24.5. – Michálkovice – MSP:

mimo soutěž

16.5. – Doubrava – okrskové kolo:

1. místo

28.3. – Mistřovice:

7. místo z 12ti, čas:20.92