Mladí hasiči

Sezóna 2019

23. 11. 2019 – Halová soutěž Bohumín

Štafeta 4×40 m – 5. místo

Štafeta dvojic – 4. místo (64,84 s)

Uzlová štafeta – 8. místo (1 chyba)

Celkově – 6. místo z 16 družstev

28. 9. 2019 – 4. Kolo M.L.O.K Kopytov

Uzlová štafeta – čas 43,64 ( +15 s za 1 chybu)

Požární útok – 6. místo (čas 19,87)

Celkově – 6. místo z 13 družstev

15. 9. 2019 – 3. Kolo M.L.O.K Chotěbuz

Štafeta dvojic – 3. místo (čas 61,94)

Požární útok – čas 37,04

Celkově – 3. místo

29. 7. 2019 – Orlová-Poruba

Štafeta dvojic – 7. místo (čas 64,03)

Požární útok – 7. místo (čas 26,26)

Celkově – 7. místo z 9 družstev

23. 6. 2019 – Závada

Štafeta dvojic – čas 68s

Požární útok – čas 18,539 (PP: 17,693)

Celkově – 7. místo z 10 družstev

8. 6. 2019 – Bohumín-Skřečoň

Štafeta dvojic – 8. místo

Požární útok – 6. místo

Celkově – 6. místo z 11 družstev

4. 5. 2019 – ORLOVÁ-MĚSTO

Štafeta dvojic – 7. místo (čas 63,22)

Požární útok – 3. místo (čas 20,66)

Celkově – 4. místo z 11 družstev

27. 4. 2019 – TFA Dolní-Lutyně

Filip Foltýn – 10. místo z 32 závodníků

9. 3. 2019 – HALA Petrovice

5. místo z 16 družstev

13. 10. 2018 – Podzimní kolo hry Plamen Bohumín-Skřečoň

Disciplíny: štafeta dvojic, 3 km branný závod

Sezóna 2018

26. 5. 2018 – Doubrava

3. místo z 9 družstev

5. 5. 2018 – ORLOVÁ-MĚSTO

13. místo z 16 družstev

21. 4. 2018 – TFA Dolní-Lutyně

Filip Foltýn – 1. místo z 30 závodníků

7. 4. 2018 – TFA Petřvald

Pavel Mančík – 9. místo z 16 závodníků

Sezóna 2017

TFA Dolní Lutyně:

Pavel Mančík – 2. místo z 30 závodníků

Orlová – Město:

3. místo z 8 družstev

Bohumín – Skřečoň:

2. místo z 8 družstev

Doubrava:

2. místo z 10 družstev

Bohumín – Záblatí:

6. místo z 11 družstev

Petrovice – Závada:

1. místo z 10 družstev

Sezóna 2016

Hala Petrovice:

11.místo z 15 družstev

TFA Dolní Lutyně:

Pavel Mančík – 1.místo  z 33 závodníků

Orlová – Město:

8.místo z 14 družstev

Višegrádská mezinárodní soutěž Havířov:

6.místo z 10 družstev

Orlová – Poruba:

9.místo z 11 družstev

Karviná – Hranice:

5.místo z 10 družstev

Doubrava:

4.místo z 9 družstev

Bohumín – Skřečoň:

5.místo z 12 družstev

Rychvald:

6.místo z 14 družstev

Bohumín-Kopytov:

6.místo z 10 družstev

Těrlicko – Hradiště – Podzimní kolo Plamen:

2.místo z 14 družstev

Bohumín – Halová soutěž:

3.místo z 12 družstev

Sezóna 2015

Orlová – Město:

1.družstvo – 6.místo z 10 družstev

2.družstvo – 7.místo z 10 družstev

Orlová – Poruba:

1.družstvo – 3.místo z 12 družstev

2.družstvo – 8.místo z 12 družstev

Karviná – Hranice:

1.družstvo – 10.místo z 11 družstev

2.družstvo – 9.místo z 11 družstev

Doubrava:

8. místo z 10 družstev

Bohumín – Záblatí:

6.místo z 9 družstev

Petrovice – Závada:

6.místo z 8 družstev

Bohumín – Skřečoň:

3.místo z 5 družstev

Český Těšín:

7.místo z 9 družstev

Havířov – Město:

10.místo z 10 družstev

Sezóna 2014

Orlová – Město:

2.místo z 10 družstev

Havířov:

9.místo z 10 družstev

Karviná – Hranice:

6.místo z 11 družstev

Doubrava:

6.místo z 8 družstev

Závada:

4.místo z 8 družstev

Orlová – Poruba:

3.místo ze 7 družstev

Český Těšín:

Mosty – 4.místo z 5 družstev

Rychvald:

3.místo z 10 družstev

Věřňovice – hodnoceno zvlášť:

štafeta dvojic – 1.místo z 5 družstev

požární útok – 1.místo z 5 družstev

Bohumín – Kopytov – Podzimní kolo – ZPV:

7.místo z 12 družstev

(první start – starší žáci)