Soutěž o pohár starostky

Druhou červnovou sobotu se uskutečnila domácí soutěž O pohár starostky v požárním útoku. Tato významná událost, pořádaná na domácí půdě, přilákala mnoho týmů a nadšených diváků z blízkého okolí. Naši hasiči předvedli dobrý výkon, i když s menším zaváháním, a po odběhnutí všech družstvem jsme se umístili na 1. místě.

Po naši delší pauze s požárním útokem jsme moc rádi, že jsme si mohli odběhnout naši první soutěž na „domácím hřišti“ a k tomu ještě i se skvělým výsledkem. Tuto soutěž jsme brali spíše jako trénink na otestování nové sestavy našeho družstva. Výsledek a dobrý pocit z výkonu nás nabil pozitivní energií a chutí k dalšímu pokračování naší cesty požárním sportem.

Doufáme, že se nám podaří na tento úspěch navázat i v dalších soutěžích, a že budeme i nadále hrdě reprezentovat náš sbor a město Orlová.

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na další sportovní setkání!

Vaši hasiči z Orlové-Města

Přejít nahoru