29. 06. 2022

Minigrant Srdcovka 2022

V rámci minigrantu Srdcovka jsme v letošním roce pořídili, s přispěním nadace OKD, Hammer Box, který bude sloužit k fyzické přípravě našich hasičů a dorostenců. Děkujeme!!

21. 04. 2022

Předání darovaných střínek od firmy Trestles, a. s.

Firma Trestles, a. s. darovala jednotce šest nových plechových šatních skříní vlastní výroby za bezmála 18 tisíc korun. Na žádost našeho dlouholetého člena, který je i zaměstancem této firmy, se Trestles, a. s. rozhodl vyrobit požadované plechové skříňky a naší jednotce je darovat. Tímto chceme moc poděkovat za dar.

10. 03. 2022

Výjezd jednotky k požáru střechy

Dne 10. 3. 2022 v 13:28 byl jednotce vyhlášen poplach k požáru střechy průmyslových objektů. Jednalo se objekt, kde sídlí firma Doubravan Car, s. r. o. Po příjezdu naší jednotky už hasiči ze stanic Orlová a Karviná prováděli pomoci výškové techniky likvidaci požáru, který zasáhl část střechy dílny. Zásah se obešel bez zranění a jednotka se v pořádku vrátila zpět do zbrojnice.

19. 02. 2022

Výjezd jednotky k požáru jističe

Ve večerních hodinách byl jednotce vyhlášen jednotce výjezd k požáru jističe v rodinném domě. Při příjezdu jednotky na místo události jsme byli velitelem zásahu posláni zpět na zbrojnici. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanic Orlová a Karviná, a také JSDH Orlová-Poruba.

Footer
  • Tísňová linka